Difference between revisions of "2D"

From DT^2
Jump to: navigation, search
Line 1: Line 1:
Na vytváranie 2D výrobkov na vyrezávacom plotri a laserovom vyrezávači budeme používať slobodný softvér [https://inkscape.org/en/ Inkscape]
 
  
 
'''Spracovanie vlastného návrhu pre tričko a tašku
 
'''Spracovanie vlastného návrhu pre tričko a tašku
 
'''
 
'''
  
Naučili sme sa základy [https://sk.wikipedia.org/wiki/Vektorov%C3%A1_grafika vektorovej grafiky]. Po zaučení a osvojení si základných nástrojov sa deti pustili do tvorby vlastného dizajnu tašky a trička. Vo [https://www.fablab.sk/sk/ FabLabe] sme na výrobu použili [https://www.fablab.sk/sk/zariadenie/vyrezavaci-ploter-ce-6000-60-mdf/ Vyrezávací ploter] a prítlakovú žehličku.
+
Na vytváranie 2D výrobkov na vyrezávacom plotri a laserovom vyrezávači budeme používať slobodný softvér [https://inkscape.org/en/ Inkscape]. Naučili sme sa základy [https://sk.wikipedia.org/wiki/Vektorov%C3%A1_grafika vektorovej grafiky]. Po zaučení a osvojení si základných nástrojov sa deti pustili do tvorby vlastného dizajnu tašky a trička. Vo [https://www.fablab.sk/sk/ FabLabe] sme na výrobu použili [https://www.fablab.sk/sk/zariadenie/vyrezavaci-ploter-ce-6000-60-mdf/ Vyrezávací ploter] a prítlakovú žehličku.

Revision as of 20:58, 2 August 2018

Spracovanie vlastného návrhu pre tričko a tašku

Na vytváranie 2D výrobkov na vyrezávacom plotri a laserovom vyrezávači budeme používať slobodný softvér Inkscape. Naučili sme sa základy vektorovej grafiky. Po zaučení a osvojení si základných nástrojov sa deti pustili do tvorby vlastného dizajnu tašky a trička. Vo FabLabe sme na výrobu použili Vyrezávací ploter a prítlakovú žehličku.